27 هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شده است

27 هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شده است

ایسنا/اردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در مرحله اول توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان در قالب طرح مواسات و کمک مومنانه بیش از 27 هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شده است.

سردار جلیل بابازاده در نشست ویدئو کنفرانسی با فرماندهان نواحی سپاه اردبیل اظهار کرد: در مرحله اول و طی روزهای گذشته 15 هزار بسته از این اقلام توزیع شده و قرار است در مرحله بعدی نیز 12 هزار بسته بین خانوارهای نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شود.
وی خاطرنشان کرد: سپاه به عنوان رابط و تسهیل‌گر در این بین با مشارکت خیرین و نهادهای غیردولتی سعی دارد به وظیفه خطیر خود عمل کند تا در این ایام مبارک برخی از خانواده‌ها در تامین نیازهای اولیه خود دچار مشکل نشوند.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: مرحله دوم این رزمایش همزمان با سالروز ولاد باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) برگزار خواهد شد تا بیش از 30 هزار بسته معیشتی تقدیم خانوارهای مستحق شود.
بابازاده ادامه داد: در عید سعید فطر نیز مرحله سوم با محوریت محلات و پایگاه‌های بسیج تهیه و توزیع خواهد شد که امیدواریم نهادهای مختلف در این زمینه یاریگر پیشقراولان در این باب باشند.
وی فرمایش مقام معظم رهبری را در حمایت از گروه‌های آسیب‌پذیر در این ایام کرونایی یادآور شد و گفت: صنوفی را سراغ داریم که در این دو ماه نه تنها درآمدی نداشتند بلکه به سختی روزگار سپری کردند که از این روی شایسته است با شناسایی دقیق این خانوارها مساعدت و دستگیری از این افراد را در ماه مبارک رمضان شاهد باشیم.
انتهای پیام

نظر دهید