مصدومیت 2 نفر بر اثر سقوط پنکه سقفی در یک مسجد ششتمد

مسلم فائق‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، بیان کرد: برخورد خودروی پراید با تریلی در جاده سبزوار – اسفراین سه کشته بر جای گذاشت.

مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ادامه داد: در پی تماس با واحد ارتباطات مرکز اورژانس سبزوار مبنی بر تصادف یک دستگاه خودروی پراید با تریلی در کیلومتر 25 جاده سبزوار- اسفراین بلافاصله دو دستگاه  آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: سه سرنشین خودروی پراید بر اثر شدت جراحت سر صحنه جان باختند و مصدوم دیگر که راننده تریلی بود، پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار انتقال یافت.

سقوط پنکه سقفی در مسجد ۲ شهروند اهل ششتمد را مصدوم کرد

مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در تشریح یک حادثه دیگر از سقوط پنکه سقفی در مسجدی در شهر ششتمد شهرستان سبزوار خبر داد که این حادثه نیز موجب مصدوم شدن ۲ نفر گردید.

فائق‌نیا به ایسنا گفت: بر اثر سقوط پنکه سقفی در مسجد امام حسین(ع) واقع در شهر ششتمد حین مراسم عزاداری، دو شهروند مصدوم شدند.

وی بیان کرد: مصدومان این حادثه  پس از رسیدگی‌های اولیه درمانی به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند که هم اینک حال آن‌ها رضایت بخش اعلام شده است.
 

انتهای پیام

نظر دهید