سرمربی هلند: این صعود به یورو خیلی ارزش دارد

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، هلند برای قطعی کردن صعود خود به یورو ۲۰۲۰ به یک امتیاز برابر ایرلند شمالی نیاز داشت که توانست در نهایت به این مهم دست یابد تا شاگردان کومان حضورشان را در یورو ۲۰۲۰ قطعی کنند. البته پنالتی از دست رفته استیون دیویس در نیمه نخست کمک شایانی به این تیم کرد.

رونالد کومان سرمربی هلند بعد از صعود تیمش به یورو گفت: این صعود به یورو ارزش و معنا و مفهوم زیادی برای ما دارد. ما همیشه در این راه از خودمان انتقاد کردیم و خیلی خوشحال هستیم که توانستیم به این مهم دست یابیم و در نهایت جواز حضور در یورو را به دست بیاوریم. از حالا باید به یورو فکر کنیم و رقابت‌های نزدیک و حساسی که در این رقابت‌ها خواهیم داشت. من خوشحال می‌شوم که ایرلند شمالی نیز در پلی‌آف و ادامه رقابت‌ها موفق شود و بتواند جواز حضور در یورو را به دست بیاورد. هواداران ایرلند شمالی همیشه رفتار خوبی در تورنمنت‌ها دارند و من دوست دارم این تیم را نیز در یورو ببینم.

او در پایان درباره سرگروهی در این گروه گفت: مهم برای ما صعود به یورو بود که توانستیم به آن دست یابیم و البته که در بازی پایانی خودمان نیز برای برد به زمین خواهیم رفت و تلاش می‌کنیم برنده از زمین خارج شویم.

رونالدو کومان که در اورتون نتایج ضعیفی کسب کرده بود توانست در تیم ملی هلند موفق ظاهر شود و این تیم را که مدتی دچار افت شده بود بار دیگر به یورو هدایت کند.

انتهای پیام

نظر دهید