زندوکیلی در «میان تاریکی» امروز را ندید

به گزارش ایسنا، علی زندوکیلی قطعه «میان تاریکی» را در سال‌های اخیر با آهنگسازی بابک غسالی اجرا کرده است.

بابک غسالی، نوازنده عود و آهنگساز در سال ۱۳۶۶ در کردستان زاده شد. او از شش سالگی موسیقی را آغاز کرد و سپس راهی هنرستان موسیقی شد تا تحصیلات خود را در این زمینه کامل کند. بابک غسالی در ساخت آلبومی که تمامی اشعار آن توسط فروغ سروده شده است با علی زندوکیلی همکاری کرد. در آلبومی که «میان تاریکی» نام دارد، غسالی به همراه میلاد محمدی نوازندگان آن هستند. «میان تاریکی» نخستین اثر علی زندوکیلی است و در سال ۱۳۹۰ منتشر شده است.

زندوکیلی درباره این آلبوم گفته است: «علی زندوکیلی امروز را نمی‌بیند. امروز علی زندوکیلی مهم نیست. امروز به دلیل شرایط پیرامون اجتماع، تفکر، باور و سلیقه ها، شاید هر چیزی به روحیات مردم خوش نیاید. همانگونه که در شعر، موسیقی، سینما و فیلم هم مشاهده می‌کنیم، گاهی شاید یک اثر در زمان خودش آنگونه که باید مورد توجه قرار نگیرد ولی با گذر زمان آن اثر دیده می‌شود و ماندگار خواهد بود.»

قطعه «میان تاریکی» به همراه صوت توضیحاتی درباره زندگی فرخزاد و ساخت آلبوم، به بهانه روز تولد این شاعر (هشتم دی ماه)، امروز ۱۴ دی در برنامه «با کاروان شعر و موسیقی» رادیو فرهنگ پخش شد و به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفت.

انتهای پیام

نظر دهید