دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد

به گزارش ایسنا، به نقل از وبدا، در متن حکم دکتر سعید نمکی خطاب به دکتر قانعی آمده است؛

جناب آقای دکتر مصطفی قانعی

استاد محترم دانشگاه و فوق تخصص بیماریهای ریه

یکی از مهمترین دستاوردهای نظام آموزش عالی سلامت در جمهوری اسلامی ایران توسعه کمی و کیفی رشتههای تخصصی بالینی بوده و در این رهگذر پیشرفتهای شایانی حاصل گردیده است، به نحوی که در زمینه تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز در رشته های بالینی پزشکی نه تنها کشور به مرحله خودکفایی رسیده، بلکه در سطوح بین المللی و فرامرزی نیز با کسب موفقیتهای چشمگیر، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

در این راستا دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی نقش عمده ای در برنامه ریزی و نظارت بر ایجاد و توسعه رشته های مذکور داشته و دارای جایگاه ممتازی در حوزه آموزش علوم پزشکی میباشد.

با عنایت به موارد یاد شده و نظر به تجربیات و سوابق ارزشمند علمی و اجرائی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب میشوید تا با استفاده از نظریات کلیه صاحبنظران و افراد ذیصلاح موجبات ارتقای بیش از پیش این حوزه را فراهم آورید. از آنجائی که براساس ابلاغ شماره ۱۰۰/۱۴۳۷مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ نظارت و پیگیری امور دبیرخانه شورای یاد شده به معاون محترم آموزشی واگذار گردیده، لذا هماهنگی با آن معاونت محترم در جهت انجام امور محوله مورد انتظار میباشد.

توفیق جنابعالی را در اعتلای رسالت مهم آن مجموعه حائز اهمیت از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

نظر دهید