خوشحالی زیدان از پیروزی مقتدرانه رئال

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، رئال مادرید در هفته یازدهم رقابت های لالیگا توانست لگانس را با 5 گل از پیش‌رو بردارد.

زیدان بعد از بازی گفت:در 10 دقیقه توانسیم دو گل به ثمر رسانیم و همین باعث شد تا بازی آسان شود. در هر دیداری ممکن است که در دقایقی به مشکل بخوردید. خوشحالم که توانستیم پیروز این بازی شویم. با 5 گل پیروز شدیم بدون آنکه دروازه ما باز شود.

او درباره بنزما گفت: بنزما همیشه در یک حالت است و به ندرت تغییر می کند. مهم است که گل بزند چرا که او مهاجم رئال مادرید است. بنزما در کنار گلزنی به هم تیمی هایش هم کمک می‌کند. من از عملکرد او راضی هستم. در این دیدار رودریگو یوویچ هم گلزنی کردند و این خوشحال کننده است به ویژه یوویچ که به این گل نیاز داشت. او زیاد بازی نکرده است اما گل زیبایی به ثمر رساند.

زیدان درباره این سوال که بهترین بازی تیمش در فصل جاری کدام بازی بوده است، جواب داد: فکر نمی کنم که بازی امشب بوده باشد. فکر می کنم دیدار برابر سلتاویگو و یا شاید گالاتاسرای شاید هم هر دو.

سرمربی رئال مادرید درباره وینیسیوس هم گفت: او در شرایط خوبی است. مثل دیگر بازیکنان هم به او اعتماد خواهم کرد. فصل قبل هازارد را نداشتیم و به وینیسیوس اعتماد می کردم اما الان هازارد را داریم البته به وینیسیوس هم اعتماد خواهیم کرد.

زیدان درباره وضعیت بیل  و ایسکو هم گفت: در رختکن با او صحبت کردم. اگر قبل از بازی ورزشگاه را ترک کرده است به خاطر این است که اجازه آن را داشته است. درباره ایسکو هم بگویم شور و هیجان زیادی برای بازگشت دارد. او می خواهد بهتر شود.

انتهای پیام

نظر دهید