حفاری تونل دوم آزادی در محور ایلام- حمیل- کرمانشاه به زودی آغاز می‌شود

مهندس «عبدالله بهادری»  در بازدید از طرح‌های عمرانی محور ایلام- حمیل- کرمانشاه و پروژه های شهرستان چرداول، با اعلام این خبر، اظهار کرد:  این تونل در ارتفاع پایین‌تر از تونل موجود به طول ۳۲0۰ متر احداث و موجب حذف گردنه های منطقه در مسیر رفت( ایلام-حمیل-کرمانشاه) با توجه به چهاربانده شدن محورخواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: عملیات چهاربانده شدن محور ایلام- سرابله در چند نقطه دیگر در حال اجرا است و دو تقاطع غیر همسطح ( روگذر سه راهی کارزان و زیرگذر تقاطع قدیم سرابله) به جهت افزایش ایمنی و رفع نقاط پر حادثه نیز عملیاتی شده اند و تلاش خواهیم کرد روند اجرای  این طرح ها به علاوه تعریض و بهسازی محور قدیم سرابله تسریع شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام  ضمن بازدید از پروژه های احداث کتابخانه روستای «وارگه» و بخشداری شباب گفت این دو طرح به زودی به بهره برداری می رسند.

بهادری همچنین در جلسه تعیین تکلیف اراضی ملی شهر آسمان‌آباد گفت: راهکارهای قانونی در این خصوص بین ادارات کل راه و شهرسازی، منابع طبیعی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، دستگاه قضا و … بررسی خواهد شد و سعی و تلاش همه ما این است که با در نظر گرفتن حق و حقوق مردم و دولت هر چه سریع تر این مسئله برطرف شود.

انتهای پیام

نظر دهید