تائید صلاحیت ۲۱۶ داوطلب انتخابات مجلس در چهارمحال و بختیاری در هیات‌های اجرایی

جعفر مردانی در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: ۴ نفر از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش از بررسی صلاحیت آن‌ها در هیات‌های اجرایی، از داوطلبی نمایندگی مجلس به صورت کتبی اعلام انصراف دادند.

وی افزود: بررسی صلاحیت ۲۲۶ داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در هیات‌های اجرایی استان براساس قانون و زمان تعیین شده مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت براساس استعلامات صورت گرفته صلاحیت ۱۰ نفر به تائید هیات‌های اجرایی نرسید.

مردانی با اشاره به اینکه صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از طریق فرمانداری‌ها  امروز اعلام می‌شود، تصریح کرد: براساس قانون، داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها تائید نشده است، می‌توانند از ۲۸ آذرماه به مدت ۴ روز مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت انتخابات در استان اعلام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان کرد: با توجه به تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، شرایط استان آماده برگزاری یک انتخابات سالم، امن و حداکثری است.

وی خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات استان از اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرد و با تشکیل ۶ کمیته زیرمجموعه آمادگی و بسترهای لازم را برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کرده است.

انتهای پیام

نظر دهید