برگزاری تورهای ترکیبی زنجان با استان‌های همجوار

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان، امیر ارجمند افزود: موضوع مهم دیگری که امسال پیاده خواهیم کرد، بحث توزیع سفر است که در همین راستا با عقد تفاهم‌نامه‌ای با استان‌های همجوار، اقدام به تشکیل تورهای ترکیبی خواهیم کرد. علاوه بر این بسته‌هایی از جذابیت‌های همه شهرستان‌های استان آماده شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس این دستورالعمل، هر استان ضمن آگاهی از بازارهای هدف خود، اموری از جمله تهیه اقلام تبلیغاتی، به‌روزرسانی وب‌سایت اداره‌کل و یا وب‌سایت مرتبط و تکمیل آن با محتوای محصولات گردشگری قابل عرضه به بازارهای هدف، تمرکز بر تربیت تورلیدرهای مختص، آماده‌سازی محیطی سطح استان به ویژه مبادی ورودی و مکان‌های پرتردد گردشگران برای نصب تابلو راهنما، برگزاری دوره‌های آموزشی برای دفاتر خدمات مسافرتی و هتل‌داران با موضوع شناخت علائق گردشگران بازارهای هدف و نیز هدایت و حمایت مراکز اقامتی، رستوران‌ها و سایر مراکز عرضه خدمات گردشگری با هدف بهبود کیفیت خدمات مورد نیاز گردشگران را در دستور کار قرار داده است.

این مسئول ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا جاذبه‌های گردشگری استان خود را به معرض نمایش قرار دهیم تا در غرب کشور نیز شاهد حضور گردشگران بیشتر باشیم. همچنین باید زنجان را در حوزه تامین زیرساخت‌های گردشگری آماده کنیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان خاطرنشان کرد: برندسازی برای افزایش درآمد گردشگری کشور مهم بوده و تبلیغات ضروری است و باید در یک محیط حرفه‌ای انجام شود.

انتهای پیام

نظر دهید