برون‌سپاری به نا اهلان، مشکلات زیادی را برای کشور به وجود آورد

به گزارش خبرنگار ایسنا، احمد امیرآبادی فراهانی، شامگاه شنبه در دومین جلسه ادوار شورای اسلامی استان قم در سالن شهرداری قم عنوان کرد: شوراها دارای جایگاه مهمی در تصمیم‌گیری‌ها هستند و نباید چنین جایگاهی را تضعیف کرد.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا علی‌رغم محدودیت‌های مالی که دارند کارهای بزرگی را به سرانجام رسانده‌اند و مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارند.

وی اظهار کرد: تشکیل شوراها در واقع حرکتی مهم در جهت برون‌سپاری مسئولیت‌هاست و به معنای واگذاری امور مردم به دست مردم است.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: در بخش صنعت و تولید در کشور، برون سپاری‌هایی اتفاق افتاد که نشان می‌داد اگر دولتمردان از نمایندگان مردم و شوراها مشورت می‌گرفتند، چنین دغدغه‌هایی نداشتیم، برون‌سپاری به نا اهلان، مشکلات زیادی را برای کشور به وجود آورد.

وی بیان کرد: باید از توان و ظرفیت شوراها و نمایندگان مردم به بهترین نحو استفاده کرد، ضمن اینکه باید بتوان برخی از اختیارات در امور را به مردم واگذار کرد.

نماینده مردم قم در مجلس گفت: باید به تقویت شوراها پرداخت، شوراها زحمات زیادی در کشور متحمل شده‌اند و فقط در چند شهر شاهد مشکلاتی از سوی شوراها بوده‌ایم.

وی عنوان کرد: هم‌اندیشی ادواری شورا اهمیت زیادی در بررسی امور دارد و باید چنین جلساتی به طور مستمر برگزار شود.

انتهای پیام

نظر دهید