امیدواری ستاره اسنوکر جهان به جذب طرفدار با شروع دوباره مسابقات

به گزارش ایسنا، با شیوع کرونا اکثر مسابقات ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد که اسنوکر هم از این قاعده مستثنی نبود. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان در اسنوکر با توجه به بحران همه‌گیر ویروس کرونا اکثر بازیکنان اسنوکر به کشورهایشان برگشته و برگزاری رقابت با رعایت قرنطینه ۱۴ روزه کار ساده‌ای نیست. اما با این همه قرار است اسنوکر جزو اولین رشته های بزرگ باشد که مسابقات آن از هفته‌ی بعد پشت دربهای بسته پیگیری شود.
مارک سلبی اسنوکر باز حرفه‌ای اهل انگلستان که در کارنامه اش سه قهرمانی مسابقات جهانی اسنوکر در سالهای  ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷دیده می شود، می گوید امیدوار است با بازگشت اسنوکر بتواند توجه طرفداران جدیدی را به این ورزش جلب کند.

او می گوید که بوندسلیگای آلمان جزو اولین‌ها بوده که بعد از تعطیلی رشته های ورزشی به دلیل کرونا، به کار خود ادامه داده و به خانه ها بازگشته است. همچنین او معتقد است که اسنوکر می‌تواند دومین ورزشی باشد که از هفته های آینده جریان یابد. 

قهرمانی جاد ترامپ در مسابقات قهرمانی جهان سال گذشته در مقابل جمعیت پرشور

قهرمان سه دوره اسنوکر جهان می گوید که مردم بی صبرانه منتظر پخش رقابت های ورزشی از شبکه های تلویزیون خود هستند و اسنوکر می تواند تماشاچیان زیادی را به خود جذب کند.  او با عتراف به اینکه  ممکن است این رقابت ها پشت درب های بسته  برگزار شود تاکید می کند که برگزاری رقابت ها می تواند طرفدارهای جدیدی را به این ورزش جذب کند. 

مارک سلبی با بیان اینکه ممکن است این روند برای مدتی ادامه داشته باشد می گوید که باید از لحاظ ذهنی خود را آماده کنیم. آن چیزی که می توانید اکنون انتظار داشته باشید سلامتی خود و خانواده تان خواهد بود. 

انتهای پیام

نظر دهید