از سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد

محمدرضا ساکت امروز (یکشنبه_۲۱ دی ماه) در آیین رونمایی از سردیس “سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی” و گرامیداشت سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه اصفهان که در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، اظهار کرد: رنجِ تلخِ انتظار مردم اصفهان در ارتباط با ورزشگاه نقش جهان یک انتظار بالغ بر ۳۰ سال بود که با پیگیری و همت مدیران شرکت فولاد مبارکه، بخش‌های انسانی و … امروز بزرگترین ورزشگاه مسقف پس از انقلاب ساخته و به بهره‌برداری رسیده است که این حرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه است.

وی ادامه داد: تبلور عظمت و بزرگی فولاد مبارکه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فرهنگی، بهداشتی، ارزش‌های دفاع مقدس و… دیده‌ایم و امروز نیز در عرصه ورزش می‌بینیم.  

به گزارش ایسنا، مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص آیین رونمایی از سردیس شهید سردار سلیمانی، گفت: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان سردیس قهرمان ملی کشور را که الگو همه قهرمانان ورزشی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و هسته‌ای ما است، در این ورزشگاه به یادگار خواهد گذاشت تا این فرد بزرگ الگویی برای ورزشکاران باشد.

ساکت گفت: از همه مسئولان کشور و استان تشکر می‌کنم و امیدوارم بیشتر شاهد اجرای چنین برنامه‌هایی باشیم. مدال افتخار صنعتی و رشد فولاد مبارکه به عنوان نماد و سپاس به کارگران این شرکت تقدیم خواهدشد.

سردیس شهید سردار سلیمانی بعد از ظهر امروز طی مراسمی پس از متبرک شدن این سردیس در گلستان شهدا، با حضور فرماندهان نیروی سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و مدیران شهری در ورزشگاه نقش‌جهان رونمایی شد.

​​​انتهای پیام

نظر دهید